Tel. 510 066 698 / 607 072 525
 • bg_page

Nowy Folwark

Nowy Folwark to miejsce, które o każdej porze roku oferuje sposób na oderwanie się od codzienności. Nowy Folwark położony jest na skraju uroczego lasu w pobliżu Wrześni (Wielkopolska). Na 2,6-hektarowym terenie znajduje się zabytkowa wiejska karczma, restauracja, wigwam grillowy, pensjonat, stajnia, kryta ujeżdżalnia, wybieg dla koni oraz naturalny staw.

Bazę noclegową stanowi pensjonat i pokoje gościnne, obiekt słynie ze znakomitej polskiej kuchni, oferuje organizację imprez rodzinnych, firmowych zgodnie z indywidualnymi upodobaniami gości lub według sprawdzonego pomysłu z oferty Nowego Folwarku.

To idealne miejsce dla wszystkich, którzy zmęczeni tempem życia i miejskim zgiełkiem, chcą odpocząć na łonie natury. O każdej porze roku Nowy Folwark proponuje atrakcje w plenerze. Latem przejażdżki bryczką, leśne trasy rowerowe, zimą konny kulig, a przez cały rok jazdę konną, ognisko i biesiadną, rodzinną atmosferę.

Plany

W najbliższym czasie planujemy rozbudowę naszych obiektów o nowy budynek gastronomiczna hotelowy, w którym znajdzie sia sala balowa na 300 osób oraz pokoje hotelowe na kolejnych 50 osób.Galeria zdjęć

gall-img-013

Zobacz także

 • img_testim_001

  ZAUFALI NAM

  Zapraszamy do zapoznania się opiniami naszych gości.
 • img_pastors_002

  MENU

  Oferta menu 2018 - serdecznie zapraszamy